Dziś jest poniedziałek, 09.12.2019
Jesteś naszym 1 194 061 Gościem na stronie.

 

o firmie

 

Firma AGROSERWIS MAZOWSZE jest autotyzowanyn dealerem koncernów:

WÓZKI WIDŁOWE  HANGCHA,

CIĄGNIKI ROLNICZE

KIOTI , FARMTRAC , PRONAR , McCORMIC, HATTAT

PRZYCZEPY

  WIOLA przyczepy towarowe, PRONAR , ZASŁAW przyczepy rolnicze,

MASZYNY ROLNICZE

  AGROFACTORY,AKPIL, AGROMASZ , POM AUGUSTÓW , BIARDZKI , DEXWAL , METAL TECHNIK, PRONAR ...


TEL.:604-940-537

E-MAIL: HATTRAKTOR@WP.PL

 

 

            Agrarius

 

HANGCHA  

Producent wózków widłowych.

Podstawowe podzespoły, jak silnik czy skrzynia biegów, to technologia japońskich firm: NISSAN, ISUZU, TCM czy europejskich: ZAPI. Również w procesie produkcji wózków wykorzystany jest najnowocześniejszy technologicznie sprzęt z całego świata. 

Producent wózków widłowych.

O potencjale firmy NISSAN świadczy fakt, iż jest ona obecnie światowym liderem w zakresie dynamiki przyrostu sprzedaży wózków widłowych. Między innymi jest zwycięzcą przetargu na dostawę 120 sztuk wózków widłowych dla potrzeb Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku oraz na dostawę 200 sztuk wózków do fabryki KIA na Słowacji.

 

 FARMTRAC TRACTORS EUROPE

Producent ciągników rolniczych. 

Oferta handlowa obejmuje 20 typoodmian ciągników produkowanych w wersjach z ramą ochronną lub kabiną komfortową, z napędem na 2 lub 4 koła. Do produkcji maszyn rolniczych wykorzystano rozwiązania konstrukcyje, oparte na podzespołach znanych liderów światowych branży motoryzacyjnej takich jak: Perkins, Carraro, Mita, Ford, Bosch.

McCORMICK 

Producent ciągników rolniczych.  

Marka McCormick jest legendą wśród producentów maszyn rolniczych. Od pierwszej żniwiarki z 1831 roku poprzez serie ciągników firma udoskonala swoje produkty, wprowadzając różnego rodzaju innowacje.

WIOLA przyczepy 

W naszym asortymencie znajdą Państwo przyczepy towarowe, lawety samochodowe, przyczepy do przewozu sprzętu budowlanego, kontenery, izotermy oraz wiele przyczep specjalistycznych.

FRACHT przyczepy

Firma FRACHT powstała w 1993 roku i od początku zajmuje się produkcją przyczep.

 

 

 

boxes top
wozki widlowe
box1Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wózków widłowych. Posiadamy wózki zasilane benzyną i/ lub gazem, ropą (diesel), elektryczne oraz ręczne.
Oferujemy wózki widłowe o różnych zakresach udźwigu. Kliknij "czytaj więcej" aby zapoznać się z pełną ofertą.
czytaj wiecej
przyczepy
box2Ciągniki rolnicze o mocy od 33 do 48 przeznaczone dla małych i średnich gospodarstw rolnych. Bardzo dobre rozwiązania konstrukcyjne, wysoka jakość komponentów użytych w poszczególnych podzespołach i niezawodność silnika to podstawowe atuty ciągnika przeznaczonego dla gospodarstw o różnorodnych potrzebach... Sprawdź nasza ofertę.
czytaj wiecej
sprzet budowlany
box3Oferujemy Państwu sprzęt, który dostarczany jest na rynki całego świata, profesjonalne maszyny budowlane typu: zagęszczarki jednokierunkowe, zagęszczarki rewersyjne, stopy wibracyjne, zacieraczki, krawędziówki, listwy wibracyjne, piły do betonu i asfaltu, piły stacjonarne, frezarki do betonu, buławy wibracyjne, wibratory pogrążalne, pompy do wody, betoniarki.
czytaj wiecej
boxes